Nixie Tube Manufacturer

Výroba a prodej digitronů

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Hlavní stránka Repasování Digitronů
Repasování Digitronů
Email Tisk PDF

Aktualizace 9.3.2019

Vzhledem k tomu, že výroba digitronů JP47 na sklad a vývoj dalších nových typů mi zabírá veškerý volný čas po práci, repasováním digitronů se nebudu zabývat, tato činnost by byla pro mě a pro zákazníka nerentabilní. Repasoval jsem svůj digitron Rodan CD47 který jsem rozebral pro sejmutí rozměrů a z důvodu návrhu svého digitronu JP47 a strávený čas od rozebrání až po oživení byl dvojnásobný než výroba celého digitronu JP47. Jednodušší, rychlejší a levnější je vyrobit zcela nový digitron od základu. Tato nabídka-záložka bude tedy smazána a již teď není aktuální, požadavek na repasování digitronů mi již prosím nezasílejte. Děkuji za pochopení.


Další služba, kterou budu provádět je repasování nefunkčních digitronů.

Budu provádět repasování digitronů odpovídající velikosti typu Z568 a výše. Budu repasovat digitrony i s rozbitou baňkou, ztrátou vakua anebo inertního plynu, přerušené vývody k systému katod anebo anody a výměnu anebo čištění otrávených katod (znaků). Digitron bude kompletně rozebrán, systém zrepasován a opět zataven do nové baňky, patice pokud nebude poškozena bude opět použita a bude natavena na novou baňku, případně bude použita patice nová. Takto repasovaný digitron vydrží opět další desetiletí.

Pokud tedy někdo má nefunkční anebo poškozené digitrony a rád by je měl opět funkční, tak jste na správném místě. Váš nefunkční Rodan CD47 anebo Z568 může opět sloužit svému účelu.